Marifetname: Cebinizde Taşıdığınız Eşsiz Bir Kütüphane

Akıllı telefonların elimizden düşmediği bu son yıllarda kitaplar raflarda değil artık! Telefonunuzun içinde eşsiz bir kütüphaneye sahip olabilirsiniz. Pdf kitap okuma yöntemi ile istediğiniz her an her yerde kitap okumak oldukça kolay ve zahmetsizdir.

Yüzlerce farklı tür ve seriye aynı anda ulaşma imkanı sizi Pdf formatında bekliyor. Pdf olarak kitap okuyarak kitap aramanıza ve kitap satın almak için bir bütçe ayırmanıza gerek yoktur. Metroda, parkta, seyahate giderken, deniz kenarında yani kitap okumak istediğiniz her zaman ve her yerde kitabınız hemen yanınızda olabilir. Pdf kitap ile ‘Sıkıldım’ sözüne son, ‘yalnızım’ demeye son!

İlginizi Çekebilir:  Didem Madak: Bin "Ah"ının Hakkı Toprağa Kalan Şair

Yeni kitap keşifleri yapmak istiyorsanız, Marifetname pdf formatında yüzlerce kitap arasında yerini aldı.

Kendi Kütüphanenizi Yanınızda Taşıyın! 18. yüzyıldan bu yana pek çok dilde milyonlarca insanın okuduğu bu bilgi kitabını mutlaka okumalısınız. 959 sayfa tam bir bilgi kaynağı olan bu eseri Marifetname pdf olarak artık okuyabilirsiniz. Erzurumlu İsmail Hakkı tarafından 1800’lü yıllarda yazılan bu büyük kitap değişik alanlarda pek çok bilgiyi okuyucusuna aktarır, hatta öğretir. Marifetname isimli bu büyük kitap tasavvuf, tıp, sosyal, din bilimlerinin hepsini içinde barındıran mükemmel bir ansiklopedidir.

İlginizi Çekebilir:  Çiçekli Şiirlerin Şairi: Didem Madak

Marifetname 959 sayfa oluşu ile yanınızda taşımak için fazla ağır bir kitap. Okula giderken sırt çantanızda ya da iş yerinde yanınızda taşımak size oldukça büyük yük olacaktır. İşte bu durumlarda pdf kitap tam size göre. www.kitapindir.in  adresinden Marifetname kitabını Pdf formatında indirip, dilediğiniz her ortamda rahatlıkla okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Beğendiğimiz Bedenlere Hayalimizdeki Ruhları Koyup Aşk Diyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara