Tiktok Fenomeni Filiz Tunç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Filiz Tunç kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Filiz Tunç’tan söz edeceğiz.

Filiz Tunç Kimdir?

  • Sosyal Medya Fenomeni

Son zamanların en çok kullanılan ve genç kitle tarafından en çok tercih edilen sosyal medya platformu olan Tiktok’ta binlerce fenomen ve bu binlerce fenomeni takip eden milyonlarca kullanıcı var. Filiz Tunç da söz konusu bu fenomenlerden biri. Daha önceki yazılarda olduğu gibi Filiz Tunç’tan da başlıklar halinde aşağıda sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Alara Bozbey Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Filiz Tunç ile ilgili olarak merak konusu olan en önemli başlık, kaç yaşında olduğudur. Tunç, bir videosunda 17 yaşında olduğunu ifade etmektedir.

Nereli?

Takipçileri tarafından Filiz Tunç hakkında merak edilen ikinci en önemli soru, nereli olduğudur. Tunç, Tiktok üzerinden paylaştığı bir videoda Bartınlı olduğunu ifade etmektedir.

Boyu?

Diğer sosyal medya fenomenleri gibi Filiz Tunç’un da boyunun kaç olduğu merak konusu. Tunç, 1.70 boyundadır.

İlginizi Çekebilir:  Yiğit Özgür Kimdir? Hayatı Eserleri ve Karikatürleri

Burcu?

Diğer konu başlıkları kadar merak edilmese de Filiz Tunç’un burcunun ne olduğu da öğrenilmek isteniyor. Filiz Tunç, Balık burcudur.

Sevgilisi Var mı?

Tiktok fenomenlerinin kendilerini kısaca tanıttıkları bir videoda Filiz Tunç, sevgilisinin olmadığını dile getirmiştir.

Filiz Tunç Hakkında Diğer Merak Edilen Sorular

17 yaşındaki sosyal medya fenomeni Filiz Tunç, koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Paylaşımlarında sık sık Beşiktaş taraftarı olduğunu belirten Tunç, aynı zamanda en sevdiği renklerin de siyah beyaz olduğunu dile getirmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

İlginizi Çekebilir:  Buket Aydın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Büyük çıkış yaptığı ve geniş kitlelere ulaştığı Tiktok üzerinde @filizinizx kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Filiz Tunç’un burada 200 bine yakın takipçisi ve 7 milyona yakın beğenisi bulunmaktadır. Öte yandan yine aynı kullanıcı ismi ile Instagram’da 7 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Filiz Tunç ile İlgili Aramalar

Google’da Filiz Tunç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; filiz tunç kimdir, filiz tunç aslen nereli, filiz tunç kaç yaşında, filiz tunç sevgilisi, filiz tunç boyu, filiz tunç tiktok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara