Tiktok Fenomeni Korkut Uğur Günçe (korkutonline) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok ve Instagram feneomeni Korkut Uğur Günçe ya da bilinen kullanıcı ismiyle korkutonline kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini sizlerle burada paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Korkut Uğur Günçe’den söz edeceğiz.

Korkut Uğur Günçe (korkutonline) Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Özellikle Tiktok üzerinde paylaştığı videoları ve Instagram üzerinde paylaştığı fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çeken Korkut Uğur Günçe, kısa sürede buradaki takipçi sayısını hızla artırmış ve kısa sürede popüler olmayı başarmıştır. Sosyal medyanın şimdiden en popüler isimlerinden olan Korkut Uğur Günçe ayrıca takipçileri tarafından çok sevilen isimlerden biri.

Korkut Uğur Günçe yani korkutonline ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan olan kaç yaşında ve nereli gibi soruları en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Korkut Uğur Günçe ile ilgili eklemek istediklerinizi bize iletebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde 136 binden fazla takipçisi bulunan Korkut Uğur Günçe’nin Tiktok üzerinde de 200 binden fazla takipçisi ve 7 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır. Öte yandan 9 Ekim 2018 tarihinde korkutonline ismi ile katıldığı YouTube hesabında ise 25 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Videoları bu zamana kadar 1.5 milyondan fazla izlenme almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: