Tiktok Fenomeni ve Oyuncu Emrullah Sürmeli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Emrullah Sürmeli kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Emrullah Sürmeli’den söz edeceğiz.

Emrullah Sürmeli Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.
  • Sineme ve dizi oyuncusu

2000 yılında Adana’nın Karaisalı ilçesinde dünyaya gelen Emrullah Sürmeli, lise eğitimini doğduğu ilçede, Karaisalı Lisesi’nde tamamladı. Sürmeli’nin babası Adana’da restoran işletmektedir. Öte yandan zaman zaman da kendisi burada garsonluk yapmaktadır.

İlk kez Blu TV platformunda yayınlanan Sıfır Bir dizisi ile oyunculuğa imza atan Emrullah Sürmeli, daha sonra Sokağın Çocukları isimli dizide rol almıştır.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • Sıfır Bir (Emrullah, Sinema Filmi 2020)
  • Sokağın Çocukları (Sedat, TV Dizisi 2020)
  • Sıfır Bir (Kararlı Çocuk, TV Dizisi 2018-2019)

Sosyal Medya Hesapları

Tiktok üzerinde emrullahsurmelix kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Emrullah Sürmel’nin burada 1 milyona yakın takipçisi ve 14 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır. Öte yandan Instagram üzerinde ise emrullah.surmeli001 kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapmaktadır ve burada da 125 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Öte yandan kendisi evli değil ve aynı zamanda Kürt de değildir. 2000 doğumludur. Yani kendisi şu anda 20 yaşındadır.

Emralluh Sürmeli ile İlgili Aramalar

Google’da Emrullah Sürmeli ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Emrullah Sürmeli kaç yaşında Emrullah Sürmeli Sözleri Emrullah Sürmeli TikTok Emrullah Sürmeli Kurt mü Emrullah Sürmeli sıfır Bir Emrullah Sürmeli yaşı kaç yaşında Emrullah Sürmeli evli mı Emrullah Sürmeli kaç doğumlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber