Biyografi

Tiktok Fenomeni Pamuk Şeker (Sera Varol) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomenleri arasında yer alan pamuk şeker takma isimli Sera Varol kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tiktok fenomenleri arasında yer Pamuk Şeker yani Sera Varol’dan söz edeceğiz. 

Pamuk Şeker Kimdir? 

Tiktok üzerinde çektiği videolarda kullandığı Pamuk Şeker ismi ile popüler olan Sera Varol, özellikle son zamanlarda alternatif sosyal medya platformlarından olan Tiktok’ta oldukça tanınmış bir sima. Hakkında en çok merak edilen soruların cevaplarını sizlerle paylaşıyor olacağız. 

Kaç Yaşında? 

Özellikle Slowmotion (ağır çekim) videoları ile beğeni toplayan ve Tiktok üzerinde 2.5 milyondan fazla takipçi sayısına ulaşan Pamuk Şeker takma isimli Sera Varol, 6 Aralık 1996 tarihinde doğdu. Yani kendisi 23 yaşında. 

Ne İş Yapıyor? 

Eğitim hayatına 2000 senesinde İstanbul’da adım atan Sera Varol’un öğrenci olduğu biliniyor. Bunun dışında sosyal medya üzerinden çekmiş olduğu videoları ile kısa sürede ilgi gören ve beğenilen Sera Varol, yine aynı zamanda buradan da para kazanmaya devam ediyor. 

Takipçi sayısının 3 milyona yaklaştığı Sera Varol, bu alanda Türkiye’nin en çok takip edilen Tiktok fenomenleri arasında yer alıyor. Fanları yani kendisini takip eden hayranları ise adeta sapık derecesinde kendisine bağlı. Her videosunun altında tartışan, methiyeler düzen fanlarını görmek mümkün. 

Sevgilisi Var mı? 

Hakkında en çok merak edilen konu başlıkları arasında sevgilisinin olup olmadığı sorusu yer alıyor. Tiktok üzerinden çektiği videolar kadarıyla kendisinin Semih adında bir sevgilisi var. 

3 thoughts on “Tiktok Fenomeni Pamuk Şeker (Sera Varol) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

 • Gizli kişi

  Sera varol hakkinda yanlis bilgi vermissin 2000 yilinda degil 6 aralik 1996da dogdu

  Yanıtla
  • tozlumikrofon

   Kontrol ediyoruz

   Yanıtla
  • tozlumikrofon

   Düzenlendi…

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds