Tiktok Fenomeni Şeyda Küçükay (sydkucukay) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Şeyda Küçükay kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Şeyda Küçükay”dan söz edeceğiz.

Şeyda Küçükay Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Kaç Yaşında?

Şeyda Küçükay ile ilgili merak edilen en önemli soru yaşıdır. Tiktok’taki videoları ile kısa sürede tanınan Şeyda Küçükay, 25 yaşındadır ancak tam olarak doğum tarihi gün, ay olarak bilinmiyor.

Nereli?

Sosyal medya fenomeni Şeyda Küçükay ile ilgili olarak merak edilen ikinci soru ise aslen nereli olduğudur. Şeyda Küçükay bu soruya Artvin yanıtını veriyor.

İlginizi Çekebilir:  TELE 1 Sunucusu Sedef Kabaş Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu?

Tiktok’ta çektiği videolarından boyu net olarak anlaşılmıyor. Bu nedenle sosyal medya kullanıcıları da kendisinin boyunu merak ediyor. Şeyda Küçükay 1.67 cm boyundadır.

Burcu?

Yukarıdaki üç soru kadar merak edilmese de kendisi hakkında burcunun ne olduğu da merak konusu. Sosyal medya fenomeni Şeyda Küçükay, oğlak burcudur.

Sosyal Medya Hesapları

Asıl çıkışını yaptığı Tiktok’ta @seydakucukay kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Şeyda Küçükay’ın burada 160 binden fazla takipçisi ve 1 milyona yakın beğenisi bulunuyor. Öte yandan Instagram hesabı kapandığı için başka bir sayfadan paylaşımlarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Cengizhan Cevahiroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sevgilisi Var mı?

Tiktok fenomenlerinin kendilerini kısa tanıttıkları bir video akımında sevgilin var mı sorusuna yok demiştir. Ancak şu anda bir ilişkisi olup olmadığı bilinmiyor.

Şeyda Küçükay Hakkında Merak Edilenler

Sosyal medya fenomeni Şeyda Küçükay, en sevdiği rengin siyah olduğunu dile getiriyor. Öte yandan 25 yaşındaki sosyal medya fenomeni Pamukkale Üniversitesi’nde öğrenciliğe devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Ferda Işıl Kimdir? Nereli ve Kç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Yazıda eksik ya da hatalı düşündüğünüz veya eklememek istediğizi yerleri bizlere aşağıda bulunan yorumlar ya da iletişim bölümünden yapabilirsiniz. Şeyda Küçükay ile ilgili aktaracaklarımız şimdilik bu kadar.

Şeyda Küçükay ile İlgili Aramalar

Google’da Şeyda Küçükay ile ilgili Google’da arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; şeyda küçükay kimdir, şeyda küçükay aslen nereli, şeyda küçükay yaşı, şeyda küçükay tiktok, şeyda küçükay instagram, şeyda küçükay sevgilisi var mı, şeyda küçükay boyu kaç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara