Biyografi

Bora Atabey Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bora Atabey kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Bora Atabey’den söz edeceğiz.

Bora Atabey Kimdir?

  • Oyuncu.

1989 yılında dünyaya gelen Bora Atabey, bu zamana kadar çeşitli reklam filmlerinde görev almıştır. Bu reklam filmleri arasında Magnum ve Media Markt gibi firmalar da bulunmaktadır. Başarılı oyuncu ayrıca 2011 senesinde İstanbul Hatırası adlı dizide görev alan Bora Atabey, Valente Ajans’a bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Bisiklet sürmeyi, futbol oynamayı ve yüzmeyi çok sevdiğini ifade eden Bora Atabey, son olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin adlı dizide Erhan karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bora Atabey, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bora Atabey hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bora Atabey ile İlgili Aramalar

Google’da Bora Atabey ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; bora atabey aslen nereli, bora atabey boyu kilosu, bora atabey kimdir nerelidir, bora atabey kim nereli, bora atabey instagram hesabı, bora atabey instagram, bora atabey oynadığı diziler, bora atabey evli mi bekar mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi