Teknoloji

Tiktok’ta Hediye Alma Özelliği Nasıl Açılır?

Tiktok’ta Hediye Almak İçin Ne Yapmalıyım?, TikTok’da Ne Kadar Para Veriyor?, TikTok Kaç İzlenmeden Sonra Para Veriyor?, Tiktok’ta Hediye Alma Özelliği Nasıl Açılır?, Detaylar yazımızda…

Video içerikleri ile dünyada pek çok kişi tarafından aktif olarak kullanılmakta olan Tiktok aynı zamanda kullanıcıların para kazandıkları sosyal medya platformudur. Yemek, günlük yaşantı, şarkı ve daha pek çok konuyu içerek çeşitli videolar aynı zamanda farklı efektler ve müziklerle desteklenerek dikkat çekmekte ok sayıda kişi tarafından izlenmektedir.

Özgün ve belirli bir kesime hitap eden video içerikleri üretmek Tiktok’ta kazanç sağlamaya başlamanız için ilk adımdır. Hediye gönderimi sayesinde kazançlarınızı artırmaya başlayabilirsiniz. Ancak hediye alınması için ilk olarak canlı yayın açmanız gerekmektedir. Canlı yayın açma şartı ise 1000 takipçi sayısına ulaşmaktır. Bunun için emek ve özgün içerikli video paylaşımları oldukça önemlidir.

Videolarınızın beğeni ve paylaşım oranı arttıkça görünürlüğünüz ve takipçi sayınız da artacaktır. Tiktok video indir işlemi için beğendiğiniz videoların bağlantısını kopyalayarak farklı internet adreslerinden yardım alabilirsiniz. Ayrıca Bayigram.com adresinden otomatik izlenme paketlerini 59 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilir gerçek izleyiciler ile etkileşim oranınızı artırabilirsiniz.

Tiktok’ta Hediye Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Beğendiğiniz bir canlı yayın videosunda kullanıcıya hediye göndermek için hediyenin fiyat tutarı kadar jeton satın almanız gerekmektedir. Bu işlem Tiktok’ta bakiye yüklemesi olarak tanımlanmaktadır. Hediye fiyatlarını içeren liste her yıl güncellenmekte olup içerisinden göndermek istediğiniz hediyeyi seçebilirsiniz. Tiktok video indirme işlemi için bağlantıyı kopyalayarak farklı platformlardan yardım alabilirsiniz. Bayigram internet adresinden ücretsiz olarak istediğiniz Tiktok hesabına ücretsiz Tiktok izlenme hilesi gönderebilirsiniz.

TikTok’da Ne Kadar Para Veriyor?

Şarkı tanıtımı ve sponsorluk anlaşmaları Tiktok’un en fazla kazanç sağlayan anlaşmalarıdır. Özellikle fenomen hesaplar bu anlaşmalar sayesinde tek bir adet video üzerinden 5000 dolar ile 8000 dolar arasında kazanç sağlayabilmektedir.

TikTok Kaç İzlenmeden Sonra Para Veriyor?

Ne kadar çok izlenmeye sahip olursanız kazancınız o kadar yükselecektir. 10 bin izlenmeye sahip bir video yaklaşık olarak 4500 ile 5000 TL arası kazanç sağlayabilmektedir. İzlenme sayısının yüksek olması “keşfet” e düşmenize dolayısıyla da takipçi sayınızın artmasına olanak sağlar. Bayigram.com adresinden 2,99 TL’den başlayan izlenme paketleri satın alabilir gerçek ve aktif hesaplarla takipçi sayınızı da artırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi