Duygu Aydın Diri Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Duygu Aydın Diri kimdir, nereli ve kaç yaşında, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı siyasilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Duygu Aydın Diri’den söz edeceğiz.

Duygu Aydın Diri Kimdir?

  • Avukat.

1994 yılında Balıkesir’de dünyaya gelen Duygu Aydın Diri, lise eğitimini Balıkesir’de Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Duygu Aydın Diri, sonrasında lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Öğrenciliği yıllarında çeşitli projelerde aktif rol almış ve mesleğine henüz okul yıllarında iken başlamıştır. Yine öğrencilik yıllarında 2012 ile 2015 yılları arasında bir basım-yayım şirketinde çalışan Duygu Aydın Diri, ayrıca bu dönem zarfında çeşitli şirketlerde de aktif olarak görev almıştır. Diri, şu anda kurucusu olduğu hukuk bürosunda çalışmalarına devam etmektedir. Çalışmaları daha çok çocuk ve kadın hakları üzerine yoğunlaşmaktadır. Avukat Duygu Aydın Diri, evlidir ve bir çocuğu vardır.

Duygu Aydın Diri

Sosyal medya hesaplarından da paylaşımlarda bulunan Duygu Aydın Diri, siyasi kariyerine Deva Partisinde devam etmektedir. Duygu Aydın Diri hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.