Biyografi

Timur Soykan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Timur Soykan kimdir nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Timur Soykan’dan söz edeceğiz.

Timur Soykan Kimdir?

  • Yazar.

1975 senesinde Kırklareli’nde dünyaya gelen Timur Soykan, uzun yıllar gazetecilik yapmış ve özellikle Hrant Dink cinayeti ile ilgili yazmış olduğu kitapla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Daha sonra Radikal gazetesinde editör olarak görev yapmaya başlayan Timur Soykan, aynı zamanda güncel konularda da yazarlık görevini çeşitli platformlarda sürdürmektedir.

Baronlar Savaşı, Zavallı, Sapan: Hrant Dink Cinayet, Badeci Şeyhin Sır Odası, Tanrı Misafirleri Oteli ve Liste gibi çeşitli kitapları bulunmaktadır. Kitapları, kitlesi tarafından çok okunan Timur Soykan’ın kitaplarının PDF’si de merak edilmektedir.

Timur Soykan ile İlgili Aramalar

Google’da Timur Soykan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Timur Soykan Badeci Şeyh’in Sır Odası PDF Timur Soykan kimdir Timur Soykan hayatı Timur soykan Twitter Timur Soykan Kitapları Timur Soykan Posta Gazeteci Timur Soykan Timur Soykan BirGün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.