Muhabir Gülnur Saydam Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Gülnur Saydam kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gülnur Saydam’dan söz edeceğiz.

Gülnur Saydam Kimdir?

  • Muhabir.

1987 yılında Suudi Arabistan’da dünyaya gelen Gülnur Saydam, lise eğitimini Uluslararası Cidde Türk Okulu’nda okumuştur. Türk Konsolosluğu’nun çıkardığı bir gazetede Türk Arap ilişkileri üzerine araştırma yazıları kaleme alan Gülnur Saydam, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında çeşitli Arap menşeli gazetelerin Türkiye bürolarında rol almaktadır. Saydam, Dialog Anlatım ve İletişim’de diksiyon eğitimi almıştır. Mezuniyetinin ardından SKY Türk ve Habertürk TV haber merkezinde stajyer olarak görev yapan Gülnur Saydam, stajının bitmesinin akabinde Habertürk ekranlarında görev yapmaya devam etmiştir. 2019 yılında Haber Global’in kurulması ile bu kanalda görev almaya başlamıştır. Halen bu kanalda muhabir olarak görev yapmaktadır. Gülnur Saydam, Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nden ve Emlak Komisyoncuları Federasyonu’ndan yapmış olduğu haberleri ile ödül almıştır.

Gülnur Saydam ile İlgili Aramalar

Google’da Gülnur Saydam ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gülnur saydam Instagram Gülnur saydam ekşi Gülnur Saydam kimdir, gülnur saydam aslen nereli, gülnur saydam nereli, gülnur saydam boyu kaç, gülnur saydam instagram, gülnur saydam evli mi bekar mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi