TJK Spikeri Cansu Güder Yücel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

TJK spikeri Cansu Güder kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cansu Güder’den söz edeceğiz.

Cansu Güder Kimdir?

  • Haber sunucusu, editör ve spiker.

Tam adı Cansu Güder Yücel. 2016 yılında Beykent Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Bölümü’nden mezun olan Cansu Güder, üniversite eğitimi devam ederken 2015 yılında Habertürk bünyesinde çalışmaya başlamış ve bu kanal bünyesinde muhabir, editör ve sunucu olarak çalışmıştır. Haziran 2015 tarihinden Ağustos 2018’e kadar Habertürk’te çalışan Cansu Güder daha sonra Eylül 2018 tarihide TJK TV’ye transfer olmuştur. Burada spikerlik görevine halen devam etmektedir.

Eşi Kim?

TJK TV’nin en sevilen isimleri arasında yer alan Cansu Güder, İstanbul’da yaşamına devam etmektedir. Öte yandan 2019 yılında Erdoğan Yücel ile dünya evine girmiştir. Aynı zamanda tam olarak doğum tarihi bilinmemele beraber nereli olduğunu gibi soruların cevaplarını da en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: