Selin Sezgin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Selin Sezgin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Selin Sezgin’den söz edeceğiz.

Selin Sezgin Kimdir?

  • Oyuncu.

20 Haziran 1990 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Selin Sezgin, oyunculuk eğitimlerini Ümit Çırak’tan almıştır. Kanal 7 dizisinde yayınlanan Elif dizisindeki Melek karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Selin Sezgin, bu dizide 5 sezon boyunca rol almıştır. Başarılı oyuncu Selin Sezgin, Turkcell ve Garanti reklamlarında da görev almıştır. Sezgin, 2006 senesinde ise Zeytinyağlı Yiyemem Aman adlı televizyon filmimde rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  İlyas Yalçıntaş: Efendi Bir Sanatçı

İlk sinema filmi deneyimini ise 2019 Nisan’da gösterime giren Hayatta Olmaz adlı dizide yaşamıştır. Başarılı oyuncu Selin Sezgin, hobi olarak müzik ile uğraşmaktadır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Selin Sezgin 1.68 cm boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram üzerinden de paylaşımlarına devam eden Selin Sezgin, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Selin Sezgin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Büşra Ungan Taşbulak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Selin Sezgin ile İlgili Aramalar

Google’da Selin Sezgin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Selin Sezgin Bay Yanlış Gülçin Tunçok Selin Sezgin kimdir Selin sezgin Instagram Emre Kıvılcım Selin Sezgin boyu Selin Sezgin Sevgilisi Selin Sezgin Filmleri, selin sezgin aslen nereli, selin sezgin boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  TLC Ya Sev Ya Sat Sunucusu Jillian Harris Kimdir? Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara