Tolga Pancaroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Tolga Pancaroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tolga Pancaroğlu’ndan söz edeceğiz.

Tolga Pancaroğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Aralık 1990 tarihinde dünyaya gelen Tolga Pancaroğlu, lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha sonra çeşitli devlet tiyatrolarında görev alan Tolga Pancaroğlu, ilk oyunculuk deneyimini ise Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi adlı dizide yaşamıştır. Sonrasında ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Baba Candır adlı dizide Egemen karakterine hayat vermiştir. Görev aldığı İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda Elektra adlı oyunda görev alan Tolga Pancaroğlu, sonrasında ise Güvercin adlı dizide Erdem rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Tolga Pancaroğlu, daha sonra ise Emanet adlı dizide görev almıştır.

Hangi Dizilerde Oynadı?

  • Emanet (Ziya) – 2020
  • Güvercin (Erdem) – 2019
  • Baba Candır (Egemen) – 2015 / 2017
  • Behzat Ç. : Bir Ankara Polisiyesi

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Tolga Pancaroğlu 1.82 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tolga Pancaroğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Tolga Pancaroğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Tolga Pancaroğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Tolga Pancaroğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Tolga Pancaroğlu kimdir Tolga Pancaroğlu Boyu Tolga pancaroğlu sevgilisi Tolga Pancaroğlu nereli Tolga Pancaroğlu Behzat Ç Tolga Pancaroğlu instagram Tolga Pancaroğlu kaç yaşında Eda Pera Küçük

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber