Otomobil

Transporter T5 Hararet Müşürü Arızası Çözümü

Volkswagen Transporter aracınız ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü soruyu detaylı bir şekilde cevapladık. Yukarıda bulunan arama kutucuğuna sorunuzu yazarak tüm problemleri hızlıca çözebilirsiniz. Bu makalemizin konusu ise Transporter T5 kada hararet müşürü arızası. Aracınız su kaynatana kadar fan açmıyor ve conta yanığı tehlikesiyle mi karşılaşıyorsunuz? Sanırım sorununuz bu değil, termostat. Bu iki arıza sıklıkla karıştırılsa da T5 kasa araçların kronik sorunu hararet müşürü.

  • Gösterge hararet gösteriyor, motor fan açmadı,
  • Hararet çok düşük görünüyor, fan açtı ve motor sıcak

Bu durumlarda hararet müşürü arızalı demektir. Yapmanız gereken şey, parçanın orijinalini ya da yan sanayisini alarak 15 dk bir ustaya görünmeniz olacaktır. Normalde hep orijinal önersek de bu parça sık sık arıza yaptığından her türlü bir masraf çıkaracak ve en azından bir süre sizi idare edecek olanı seçin. Başka sorunuz olur ise yorum bırakmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds