Sağlık

Travazol Uçuğa İyi Gelir mi?

Kremler medikal ilaçlar olarak görülmeyip bol miktarda sürülmek suretiyle elde hangi krem varsa yaraya ya da uçuğa iyi geleceği umuduyla kullanılır. Aslına bakarsanız piyasada yüzlerce farklı krem bileşiği bulunmaktadır ve hepsinin faydalı olduğu alan özel olarak farklıdır. Travazol krem uçuğa iyi gelmez.

Uçuk virüsü için özel üretilmiş bir kremi ince tabaka halinde deriye uygulayınız. Aksi takdirde cildinizin tahmin ettiğinizden çok daha berbaet bir hal almasına sebebiyet verebilirsiniz. En güzel yöntem ise doğrudan cildiye uzmanına başvurmak ve reçete edilen tedavi programına uyum sağlamak olacaktır. Uçuk vücudunuzun hangi bölgesinde çıktıysa ona özel ve farklı bir tedavi planı uygun görülebilir. Akıllı bir tedavi yapılmaz ise kötü görünüm dışında ateş yükselmesine dahi sebep olabilecek olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi