Biyografi

TRT 2 İnsanlık Hali Sunucusu Seval Çöpür Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim? Instagramı Hesabı?

TRT 2 ekranlarında yayınlanan İnsanlık Hali isimli programın sunucusu Seval Çöpür kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Seval Çöpür’den söz edeceğiz.

Seval Çöpür Kimdir?

  • Sunucu

25 Haziran 1982 tarihinde dünyaya gelen Seval Çöpür, üç kız kardeştir. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Seval Çöpür, televizyonculuk kariyerine ise üniversitedeki bir hocasının tavsiyesi üzerine başlamıştır.

Bir dönem TÜBİTAK Proje Bölümü’nde çalışan Seval Çöpür, 2011 yılında ise TRT Ana Haber’i sunmuştur. Erhan Çelik’ten sonra ise tekrar bu görevine gelmiştir. Öte yandan yine bu kanalda İyi Fikir isimli programı sunmuştur.

Spikerlik üzerine eğitimini ise İstanbul Medya Akademisi’nde tamamlamıştır. Aslen Karslı olan Seval Çöpür, ayrıca yengeç burcudur. Son olarak Seval Çöpür TRT 2 ekranlarında yayınlanan İnsanlık Hali programını sunmaktadır.

Evli mi? Eşi? Sevgilisi?

Instagram üzerinde sevalcopur kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Seval Çöpür’ün bu platform üzerinde 32 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Kendisi evli değildir, sevgilisi olup olmadığı ise bilinmiyor.

Kaç Yaşında?

Başarılı sunucu Seval Çöpür ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. TRT 2 İnsanlık Hali sunucusu Seval Çöpür, yukarıda da belirttiğimiz gibi 25 Haziran 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 38 yaşındadır.

Seval Çöpür ile İlgili Aramalar

Google’da Seval Çöpür ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Seval Çöpür un eşi kimdir Seval Çöpür estetiksiz Hali Seval Çöpür esi Seval çöpür ekşi Seval Çöpür sevgilisi Seval Çöpür boy kilo Seval Çopur Facebook Seval Çöpür neden ayrıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds