Zeynep Oymak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Zeynep Oymak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve popüler bazı dizi ve filmlerde oynayan oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Zeynep Oymak’tan söz edeceğiz.

Zeynep Oymak Kimdir?

  • Oyuncu.

28 Ağustos 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Zeynep Oymak’ın annesi Yeşim Gürer Oymak, babasının adı ise Osman Oymak’tır. Mina adında bir kız kardeşi vardır. Eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Yurt dışında pek çok kişi ve kurumdan özel oyunculuk dersleri alan Zeynep Oymak, özellikle Kiralık Aşk ve Söz dizileri ile tanınmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tuna Şanlı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Aldığı Oyunculuk Eğitimleri

– Saim Güveloğlu Oyunculuk Eğitimi
– Deniz Erdem Temel Oyunculuk
– Susan Batson Workshop
– Week Long Eric&Susana Morris Workshop
– Atelier Juliette Moltes Stewen Ditmeyer Workshop
– Şahika Tekand Studio Oyuncuları
– Istituto Marangoni Paris Fashion Styling

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında Kiralık Aşk isimli dizide yaşamıştır. Daha sonra ise 2017 yılında Söz dizisinde, yine aynı yıl 4N1K isimli filmde oynamıştır. Güzel oyuncu Zeynep Oymak, 2019 yılındadır Dirlik Düzenlik adlı sinema filminde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Melisa Ayça Değirmencioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Sevgilisi Kim?

Sevgilisi Var mı?

Zeynep Oymak ile ilgili olarak merak edilen en önemli sorulardan biri de kaç sevgilisinin olup olmadığıdır. Güzel oyuncu Zeynep Oymak’ın sevgilisi Kaan Urgancıoğlu’dur. Sevgilisi de kendisi gibi oyunculuk yapmaktadır.

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu Zeynep Oymak 1.72 boyunda ve 50 kilodur. Ayrıca Başak burcudur.

Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı?

  • Dirlik Düzenlik Sinema Filmi 2019
  • 4N1K Sinema Filmi 2017
  • Söz TV Dizisi 2017
  • Kiralık Aşk TV Dizisi 2015
İlginizi Çekebilir:  Ece Seçkin

Doğum tarihi, yukarıda da belirttiğimiz gibi 28 Ağustos 1991’dir. Oymak, 2020 itibariyle 29 yaşındadır. Instagram hesabı üzerinden de sık sık paylaşımlarda bulunan Zeynep Oymak’ın bu platform üzerinde 25 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Zeynep Oymak ile İlgili Aramalar

Google’da Zeynep Oymak ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Zeynep Oymak kimdir Zeynep Oymak Kaan Urgancıoğlu Zeynep Oymak Kiralık Aşk Zeynep Oymak Kiralık Aşk rolü Zeynep Oymak boy Zeynep Oymak kaç yaşında Zeynep Oymak Instagram Zeynep Oymak 4N1K

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara