Biyografi

Tuğba Çom Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Tuğba Çom kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tuğba Çom’dan söz edeceğiz.

Tuğba Çom Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Tuğba Çom Makar‘dır. 27 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul dünyaya gelen Tuğba Çom, oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu özellikle Jet Sosyete ve Menajerimi Ara adlı dizilerde oynadığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Tuğba Çom 1.65 m boyunda ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tuğba Çom, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Tuğba Çom hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Tuğba Çom ile İlgili Aramalar

Google’da Tuğba Çom ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Tuğba çom eşi Tuğba çom Makar Tuğba çom boyu Tuğba çom nereli Tuğba çom kaç yaşında Tuğba çom dizileri Erhan Makar Tuğba com çocuğu, tuğba çom boyu kilosu, tuğba çom aslen nereli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.