Instagram Fenomeni Gizem Kuşku Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram ve Tiktok fenomeni Gizem Kuşku kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gizem Kuşku’dan söz edeceğiz.

Gizem Kuşku Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

6 Ekim 2004 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslen Trakyalı olan sosyal medya fenomeni Gizem Kuşku, çizimleri ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. 1.60 boyunda ve 47 kilo olan Gizem Kuşku, şu anda lise eğitimin devam etmektedir.

Tırnaklarının takma ve yüzünde estetik olmadığını, dolgu yaptırmadığını, kaşlarını da sık sık aldırmadığını dile getiren Gizem Kuşku, siyah rengini sevdiğini, kendisine yakıştırdığını, sık spor yapmadığını ve beslenmesine de aşırı dikkat etmediğini ifade etmektedir. Öte yandan terazi burcudur yükseleni ise yaydır.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Gizem Kuşku ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni Gizem Kuşku yukarıda da belirttiğimiz gibi 6 Ekim 2004 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 16 yaşındadır.

Instagram üzerinde _gizemkusku kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Gizem Kuşku’nun 60 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Gizem Kuşku ile İlgili Aramalar

Google’da Gizem Kuşku ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gizem Kuşku yaş Gizem Kuşku kimdir Gizem kuşku ekşi Gizem Kuşku tiktok Gizem Kuşku kaç yaşında Gizem kuşku boyu Gizem Kuşku Instagram Gizem kuşku boy kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.