Tuğba Daştan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Tuğba Daştan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tuğba Daştan’dan söz edeceğiz.

Tuğba Daştan Kimdir?

  • Oyuncu.

3 Kasım 1990 tarihinde Yozgat’ın Boğazlıyan ilçesinde dünyaya gelen Tuğba Daştan, daha sonra ailesi beraber Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesinde yaşamaya başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2014 senesinde TRT ekranlarında yayınlanan Son Çıkış adlı dizide Meral Bağcı karakterine hayat vererek yaşayan Tuğba Daştan, sonrasında 2017 senesinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Dostlar Mahallesi adlı dizide Diyarbakırlı Cemile rolünde oynamıştır.

Başarılı oyuncu son olarak 2017 ile 2019 yılları arasında Arka Sokaklar adlı dizide Şükran rolünde oynamıştır. Oyuncu Tuğba Daştan oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Tuğba Daştan 1.63 cm boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tuğba Daştan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim kardeşleri kim ne iş yapmakta gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Tuğba Daştan ile İlgili Aramalar

Google’da Tuğba Daştan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Tuğba Daştan Arka Sokaklar Tuğba Daştan oynadığı diziler Tuğba Daştan doğum Tarihi Tuğba Daştan Instagram Tuğba Daştan eğitim Arka Sokaklar Şükran Tuğba Daştan boyu, tuğba daştan boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber