Tuğçe Kıltaç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Eşi Kim? Evli mi?

Tuğçe Kıltaç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tuğçe Kıltaç’tan söz edeceğiz.

Tuğçe Kıltaç Kimdir?

  • Oyuncu.

16 Mart 1983 tarihinde İstanbul’da doğan Tuğçe Kıltaç, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Kaçak Gelinler adlı dizide oynadığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Ali Yoğurtçuoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

2002 yılında Sır Kapısı adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Tuğçe Kıltaç, ardından da Büyük Yalan, Saçsaça Başbaşa, Benden Baba Olmaz, Kavak Yelleri, Ece, Yahşi Cazibe, Ezel ve Romantik Komedi gibi pek çok sinema ve dizi projesinde de görev almıştır. Tuğçe Kıltaç, son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan 4N1K adlı dizide Zeliş karakterinde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Feyza Altun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu Tuğçe Kılta. 1.69 boyunda ve 54 kilodur.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tuğçe Kıltaç ile ilgili olarak merak edilen aslen nereli, evlendi mi eşi kimdir, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Testo Taylan Kimdir?

Tuğçe Kıltaç ile İlgili Aramalar

Google’da Tuğçe Kıltaç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Tuğçe Kıltaç dizileri, Tuğçe Kıltaç oynadığı filmler, Tuğçe Kıltaç oynadığı diziler, Tuğçe Kıltaç aslen nereli, Tuğçe Kıltaç boyu kilosu ne, Tuğçe Kıltaç evlendi, Tuğçe Kıltaç eşi kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara