Biyografi

Avukat Merve Türkmen Kaplan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Avukat Merve Türkmen Kaplan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Merve Türkmen Kaplan’ın özgeçmişinden, biyografisinden söz edeceğiz.

Merve Türkmen Kaplan Kimdir?

  • Avukat
  • Arabulucu

27 Eylül 1982 tarihinde dünyaya gelen Merve Türkmen Kaplan, Aydın Karacasu Lisesi’nden mezun olduktan sonra 1999 yılında lisans eğitimi için Kırıkkale’ye gitmiştir. Burada Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden başarıyla mezun olmuştur. 2002 yılında mezun olan Merve Türkmen 2005 yılında ruhsatını alarak avukatlık mesleğini icra etmeye başlamıştır. Türkmen evlidir ve bir tane çocuğu vardır. Merve Türkmen Kaplan 2005 yılında TÜRKMEN KAPLAN HUKUK BÜROSU’nu kurmuştur.

Eşi Kim?

Merve Türkmen Kaplan ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de eşinin kim olduğudur. Merve Türkmen Kaplan’ın eşinin ismi Murat Kaplan’dır ve Murat Kaplan da avukatlık yapmaktadır. Murat Kaplan 15 Eylül 1979 tarihinde dünyaya gelmiştir. 2020 itibariyle 41 yaşındadır.

Kaç Yaşında?

Merve Türkmen Kaplan ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Merve Türkmen Kaplan, yukarıda da belirttiğimiz gibi 27 Eylül 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi 2020 itibariyle 38 yaşındadır. Öte yandan Instagram hesabında da 70 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Merve Türkmen Kaplan ile İlgili Aramalar

Google’da Merve Türkmen Kaplan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Merve Türkmen Kaplan kaç yaşında Merve Türkmen Kaplan eşi Merve Türkmen Kaplan ekşi Mustafa Murat Kaplan Merve TÜRKMEN KAPLAN Instagram Merve Türkmen Kaplan hayatı Av. Merve TÜRKMEN Merve Türkmen Kaplan özgeçmiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds