Instagram Fenomeni Tülay Yerlikaya Türk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Tülay Yerlikaya Türk kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayta hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tülay Yerlikaya Türk’ten söz edeceğiz.

Tülay Yerlikaya Türk Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

1982 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Kayserili olan sosyal medya fenomeni Tülay Yerlikaya Instagram üzerinden paylaştığı giyim, ev, dekorasyon, yemek gibi video ve fotoğrafları ile büyük bir üne kavuşmuştur. Uhud ve Berkay adında iki erkek çocuğu; Tuana ve Eleysa adında da iki kız çocuğu bulunmaktadır. Eşinin ismi Erkan Türk’tür. Türk, 1980 yılında dünyaya gelmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Tuğçe Kıltaç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Eşi Kim? Evli mi?

Kaç Yaşında?

Tülay Yerlikaya Türk ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni Tülay Yerlikaya yukarıda da belirttiğimiz gibi 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 38 yaşındadır.

Nereli?

Tülay Yerlikaya Türk ile ilgili olarak merak konusu olan bir başka konu ise aslen nereli olduğudur. Türk, yukarıda da bahsettiğimiz gibi aslen Kayserilidir.

İlginizi Çekebilir:  Ayberk Aladar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Tülay Yerlikaya Türk ile İlgili Aramalar

Google’da Tülay Yerlikaya Türk ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; tülay yerlikaya türk kaç yaşında, tülay yerlikaya türk aslen nereli, tülay yerlikaya türk kimdir nerelidir, tülay yerlikaya türk instagram, tülay yerlikaya türk eşi kimdir.

İlginizi Çekebilir:  Sebahat Adalar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara