Biyografi

Tuncay Mollaveisoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Tuncay Mollaveisoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaçtır? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Tuncay Mollaveisoğlu’dan söz edeceğiz.

Tuncay Mollaveisoğlu Kimdir?

  • Gazeteci

Tuncay Mollaveisoğlu 1976 yılında Trabzon’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimlerinini tamamını doğduğu şehir olan Trabzon’da tamamlayarak üniversiteyi İstanbul’da okumaya gitmiştir. Üniversite eğitiminde İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-TV Sinema bölümünü bitirerek aynı anda gazetecilik hayatına başlamıştır. Hayatında genel olarak kariyerin üzerine giden Tuncay Mollaveisoğlu, birçok kitabı da yazarak kendi düşünceleriyle yayınlamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tuncay Mollaveisoğlu, gazetecilik çalışmalarına Anında Gazete adlı kurumda devam etmektedir. Başarılı gazeteci Tuncay Mollaveisoğlu hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kimdir, boyu ve kilosu kaçtır gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tr.wikipedia.org, Tuncay Mollaveisoğlu, erişim tarihi: 16.09.2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.