Perihan Tantuğ Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Eşi Kim?

Perihan Tantuğ kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Perihan Tantuğ’dan söz edeceğiz.

Perihan Tantuğ Kimdir?

– Sunucu.

Samsun Milli Piyango Anadolu Lisesi’nden 2005 yılında mezun olan Perihan Tantuğ, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Bankacılık Bölümünde 2012 yılında tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimini ise yine Marmara Üniversitesi’nde Sermaye Piyasası ve Borsa alanında 2022 yılında tamamlamıştır. Perihan Tantuğ aynı zamanda SPK’nın Türev Araçlar ve İleri Düzey lisanslarına sahiptir. Meslek hayatına GCM Yatrırım’da yatırım danışmanı olarak başlayan Perihan Tantuğ, sonrasında Global Menkul Kıymetler adlı şirketinde yatırım uzmanı olarak görev yapmıştır. Sonrasında Eko Türk isimli kanalda moderatör ve sunucu olarak görev almaya başlayan Perihan Tantuğ, söz konusu kanalda Beklenti Raporu, İlk Seans ve Borsa Teknik programlarını sunmaktadır. Perihan Tantuğ, Cüneyd Tantuğ ile evlidir ve iki çocuğu vardır.

Twitter ve Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Perihan Tantuğ, meslek hayatına şimdilerde Eko Türk’te devam etmektedir. Perihan Tantuğ hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • onlinezeka.com, (başlık: Perihan Tantuğ Kİmdir, erişim tarihi: 8 Nisan 2022).
  • linkedin.com, (profil: Perihan Tantuğ, erişim tarihi: 8 Nisan 2022).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.