TV 100 Spikeri Kerem Seven Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Kerem Seven kimdir, nereli ve kaç yaşında, eşi kimdir, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabir ve sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Kerem Seven’den söz edeceğiz.

Kerem Seven Kimdir?

  • Sunucu, spiker.

Diksiyon ve Etkili Konuşma Eğitmeni Spiker & Sunucu NLP uygulayıcısı, Reiki uygulayıcısı, Vokal Koçu, Seslendirme Sanatçısı. 1972 yılında Üsküdar’da dünyaya gelen Kerem Seven, aynı zamanda Türk Sanat Müziği solisti ve TRT sanatçısı Tuğçe Pala’nın da eşidir.

İlginizi Çekebilir:  Ecem Sena Bayır Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Dialog Anlatım İletişim’de 1999 yılında sunuculuk ve spikerlik eğitimi alan Kerem Seven, daha sonra dublaj yaparak görev yapmaya başlamıştır. Discovery Channel, Super Kanal, Kanal 6, Star Tv, Kanal D’de çeşitli kanallarda pek çok programın seslendirmesini yapmıştır. Lig TV (şu anki adıyla) beIN Sports’ta spor spikerliğine başlayan Kerem Seven, 2010 yılında SKY TURK isimli kanalda haber spikerliği yapmıştır. SKY TURK 360 ve 360 TV’de haber spikerliği görevinde bulunmuştur. Aynı zamaanda TRT Müzik’te de eğlence programı sunmuştur. Öte yandan TRT Kent Radyo İstanbul’da da yine eğlence programı sunmuştur. Kariyerine seslendirme sanatçısı ve spiker olarak devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Burak Dakak Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Kerem Seven, Türk Sanat Müziği solisti ve TRT sanatçısı Tuğçe Pala ile 2011 yılında dünya evine girmiştir. Kerem Seven, Instagram hesabında da aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Kerem Seven ile ilgili olarak merak edilen aslen nereli boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Gülbeyaz Ertan Nur Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Kerem Seven ile İlgili Aramalar

Google’da Kerem Seven ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Kerem Seven kimdir Fatih kerem seven Tuğçe Pala hamile Tuğçe Pala kocası Kerem Seven tv100 Tuğçe Becerikli kiminle evli Kerem Seven biyografi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara