Biyografi

Twitch Fenomeni Larisa Derya Kılıç (larisafenty) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Larisa Derya Kılıç kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Larisa Derya Kılıç’tan söz edeceğiz.

Larisa Derya Kılıç Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

19 Temmuz 1999 tarihinde dünyaya gelen Larisa Derya Kılıç, Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü öğrencisidir. Baba tarafından aslen Ankaralı anne tarafından da aslen Ukrayna‘nın Kherson’lı olan Larisa Derya Kılıç, Twitch platformunun en ünlü isimlerinden biridir.

Sevgilisi Kim?

Larisa Derya Kılıç ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de sevgilisinin kim olduğudur. Twitch fenomeni Derya Kılıç’ın sevgilisinin adı Mert Cem Şenocak’tır. Şenocak da Larisa Derya Kılıç gibi Bilkent Üniversitesi’nde Psikoloji okumaktadır.

Nereli?

Larisa Derya Kılıç hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de nereli olduğudur. Larisa Derya Kılıç, yukarıda da değindiğimiz gibi doğma büyüme Ankaralıdır ancak anne tarafı Ukrayna’ya dayanmaktadır.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Larisa Derya Kılıç ile ilgili olarak merak edilen bir diğer soru ise kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni Larisa Derya Kılıç, yukarıda da belirttiğimiz gibi 19 Temmuz 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 21 yaşındadır.

Larisa Derya Kılıç ile İlgili Aramalar

Google’da Larisa Derya Kılıç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; larisa derya kılıç aslen nereli, larisa derya kılıç kaç yaşında, larisa derya kılıç sevgilisi kim, larisa derya kılıç twitch, larisafenty kaç yaşında, larisafenty twitch kim kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.