Biyografi

Uğur Bilgin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Uğur Bilgin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Uğur Bilgin’den söz edeceğiz.

Uğur Bilgin Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Temmuz 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Uğur Bilgin, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimleri esnasında tiyatro oyunlarında görev alan Uğur Bilgin, artan ilgisi nedeniyle bölümünden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’ne kaydolmuş ve bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Başarılı oyuncu Uğur Bilgin, 2008 senesinde oyunculuk kariyerine adım atmış; bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Uğur Bilgin, bugüne kadar Boynu Bükükler, Otisabi, Aşağı Yukarı Yemişliler, Arka Sıradakiler, Böcük, Plajda, Kağıt gibi çeşitli dizi ve filmlerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Uğur Bilgin ayrıca Güldür Güldür Show adlı programda Mesut karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Uğur Bilgin 1.85 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Uğur Bilgin, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Uğur Bilgin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Uğur Bilgin ile İlgili Aramalar

Google’da Uğur Bilgin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Meltem Yılmazkaya Onur Buldu Onur Atilla Uğur Bilgin eşi Uğur Bilgin Filmler Uğur Bilgin, Evrim Akın Uğur Bilgin sevgilisi Uğur Bilgin olacak o kadar, uğur bilgin aslen nereli, uğur bilgin boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.