Biyografi

Uğur Korkmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Uğur Korkmaz kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Uğur Korkmaz’dan söz edeceğiz.

Uğur Korkmaz Kimdir?

  • Spiker.

A Para, A Haber ve VAV TV gibi kanallarda spikerlik yapan Uğur Korkmaz, Turkuvaz Medya bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Nisan 2021’de yayın hayatına başlayan ve Turkuvaz Medya Grubu’nun dini içerikli kanalı olan VAV TV’de, ekonomi kanalı olan A Para’da ve haber kanalı olan A Haber’de spikerlik ve sunuculuk yapan Uğur Korkmaz, VAV TV ekranlarında her Pazar 20.00’da Tarihe Yolculuk adlı programı sunmaktadır. Lisans eğitimini Tarih alanında yapan Uğur Korkmaz, yüksek lisans eğitimini ise Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yapmıştır. Uğur Korkmaz yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Twitter hesabından da paylaşımlarda bulunan Uğur Korkmaz’ın bu platform üzerinde 600’den fazla takipçisi bulunmaktadır. Uğur Korkmaz hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.