Biyografi

Yaprak Hırka Yıldız Kimdir? Kaç Yaşında? Eşi? Boyu?

Yaprak Hırka Yıldız kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı spiker ve sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yaprak Hırka’dan söz edeceğiz.

Yaprak Hırka Yıldız Kimdir?

  • Sunucu

1977 yılında Kayseri’de dünyaya gelen Yaprak Hırka, lisans eğitimini ise Kayseri Erciyes Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamıştır. Yaprak Hırka ayrıca İstanbul Medipol Üniversitesi’nde de öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. 2019 yılından beri TGRT Haber bünyesinde sunuculuk yapan Yaprak Hırka, halen bu görevine devam etmektedir. Yaprak Hırka, 1999 senesinde İstanbul’a gelmiş ve TGRT bünyesinde muhabirlik yapmaya başlamıştır. Başarılı spiker ve sunucu Yaprak Hırka, TGRT Haber bünyesinde Yeni Gün, Günün Konusu, Günün İçinden, Gündem Ekonomi ve Ekonominin Dili gibi programların da sunuculuğunu yapmıştır. Yaprak öte yandan yine aynı kanalda sabah, öğle ve akşam kuşaklarında haber spikerliği de yapmıştır. Başarılı ve güzel sunucu Yaprak Hırka Yıldız evlidir.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Yaprak Hırka Yıldız, spikerlik ve sunuculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı ve güzel spiker Yaprak Hırka hakkında merak edilen doğum tarihi ne, boyu ve kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • yorumguncel.com, erişim tarihi: 17 Şubat 2022
  • onlinezeka.com, erişim tarihi: 17 Şubat 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds