Teknoloji

Uludağ Enerji “Geleceğe Uzanan Eliniz!”

2009 yılında Bursa ilinde “insana hizmet, doğaya saygı” anlayışı ile başladığımız yolculukta 13 yılı geride bıraktık. Bu süreçte teknolojide yaşanan hızlı değişim, her sektörde olduğu gibi faaliyet yürüttüğümüz ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme sektöründe de bizlere birçok yeniliğe öncülük etme imkanı verdi. Uludağ enerji ailesi olarak kurumsallaşarak büyüdük ve sektörde güvenilir olmanın ve güvenilir kalmanın sorumluluğu ile hareket ediyoruz. Firmamız, halen İstanbul, Bursa, Eskişehir  başta olmak ondan fazla ilimizde hizmet vermekte. Buralardan aldığımız bilgi, birikim ve tecrübe ile ülkemizin dört bir tarafına hizmet götürebilmek için daha da büyüyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve ürünlerimizi görmek için Uludağ Enerji sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İleri teknoloji ürünlerle enerji verimliliği konusunda  bugünün kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirip, yarınlara daha yaşanabilir bir çevre bırakmanın sorumluluğu ile gece gündüz çalışmaktayız.

Dünyada ısınma halen % 80’i aşan oranda doğalgaz başta olmak üzere fosil yakıtlardan elde edilen enerji ile sağlanmaktadır. Bu alanda yapılacak yatırımlarla verimliliğin arttırılması, tüketici açısından ciddi tasarruflar sağlarken çevreye verilen zarar da minimuma indirilmiş olacaktır. Firmamız, merkezi ısıtma sistemlerinin kullanıldığı tüm yapılarda ısı pay ölçer ve  ısı sayacı (kalorimetre) kurulum ve servis hizmeti vermektedir. Başta Alarko – Techem ısı pay ölçerler başta olmak üzere birçok yerli ve yabancı markanın kurulum ve servis hizmetini sunmaktayız.

Bilgisayar destekli otomatik sayaç okuma sistemimiz ile elektrik, su ve ısı sayaçlarının okuma ve faturalandırma işlemlerini hızlı ve adil bir şekilde yapıyoruz.

Apartman ve site yönetimlerinden gelen talepler doğrultusunda gerekli keşifleri yapıyor, ortalama maliyet hesaplamalarını çıkarıyor; olağan ve olağanüstü genel kurul toplantılarında ücretsiz bilgilendirme brifingleri veriyoruz. Firmamız otomatik sayaç okuma konusunda uzmandır ve aynı zamanda Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı yetki belgesi mevcuttur.

Otomatik sayaç okuma ilgili merak ettiklerinizi otomatik sayaç okuma sistemleri yazımızda bulabilirsiniz.

Doğru çözüm önerileri ile % 40’ a kadar enerji tasarrufu vaat ediyoruz ve bu konuda iddialıyız. Unutmayın doğru tercihler birikimlerinizi arttırır, birikimleriniz yarınınızı inşa eder. Uludağ Enerji olarak geleceğe uzanan eliniz olmaya talibiz. Referanslarımızı öğrenmek ve detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi