Uyanış Büyük Selçuklu Tapar (Ali Gözüşirin) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler? Sevgilisi? Boyu?

Ali Gözüşirin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu, sevgilisi, doğum tarihi nedir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ali Gözüşirin’den söz edeceğiz.

Ali Gözüşirin Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Ocak 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ali Gözüşirin, lisans eğitimini İstanbul Gelişim Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Aslen Trabzonlu olan başarılı oyuncu Ali Gözüşirin, ilk oyunculuk deneyimini ise Ufak Tefek Cinayetler isimli dizinin 2. sezonunda Osman Sonant’ın hayat verdiği Kerem Adil Sağlam’ın gençliğini canlandırarak yaşamıştır. FOX TV ekranlarında yayınlanan Her Yerde Sen adlı dizide de İbrahim karakterini oynamıştır.

Her Yerde Sen dizisinde Aslıhan Bora ile partner olan Ali Gözüşirin, son olarak TRT 1 ekranlarında gösterime giren Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Tapar karakterini canlandırmaktadır. TRT’nin 2020-2021 sezonunda en çok yatırım yaptığı dizilerden biri olan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde ilk bölümden itibaren başarılı bir oyunculuk segileyen Ali Gözüşirin, ilerleyen bölümlerde de kendine hayran bırakacak gibi duruyor.

Boyu Kilosu Burcu

Ali Gözüşirin hakkında merak edilen en önemli sorulardan bazıları da boyu, burcu ve kilosudur. Başarılı ve yakışıklı oyuncu Ali Gözüşirin 1.88 boyundadır ve 75 kilodur. Öte yandan burcu da Kova’dır.

Ali Gözüşirin Dizileri

  • 2020 – Uyanış Büyük Selçuklu (TV Dizisi)
  • 2019 – Her Yerde Sen (İbrahim Tuna) (TV Dizisi)
  • 2018 – Ufak Tefek Cinayetler (Kerim Adil Sağlam’ın gençliği) (TV Dizisi)

Kaç Yaşında?

Ali Gözüşirin ile ilgili olarak merak edilen en önemli sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Başarılı oyuncu yukarıda da belirttiğimiz üzere 27 Ocak 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 2020 itibariyle 25 yaşındadır. Öte yandan sevgilisi olup olmadığı ise bilinmemektedir.

Ali Gözüşirin ile İlgili Aramalar

Google’da Ali Gözüşirin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ali gozusirin Aslıhan Malbora Ali Gözüşirin sevgilisi Ali Gözüşirin boy Ali Gözüşirin Ufak Tefek Cinayetler Ali Gözüşirin oynadığı Diziler Ali Gözüşirin röportaj Ali Gözüşirin ekşi Ali Gözüşirin Twitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.