Varex Garantiyi Bozar mı?

Varex Garantiyi Bozar mı? Daha önceki yazılarımızda otomobillerle ilgili çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Varex’in garantiyi bozup bozmadığından söz edeceğiz.

Varex Garantiyi Bozar mı?

Varex Türkçe karşılığıyla Değişken Egzoz ismindeki sistem aracınızın egzozunda değişkenlik yaratarak daha fazla ses çıkarmasını sağlayan bir yapıdır. Bu yapı zamanla aracınızın motoruna zarar verebildiği gibi araçta yer alan bütün sistemlere de farklı farklı hasarlar bırakabilir. Araçta kullanmanın büyük zararları olduğu kesindir hatta seyir halindeyken kullanmanız taktirinde trafikte de cezalar alabilirsiniz.

Varex’i aracınıza taktırdıktan sonra egzoz sistemiyle alakalı bir sorun yaşarsanız. Veya parçalarda arıza meydana gelirse tamamen garanti dışı kalmaktadır. Bu nedenle Varex ve bu tarz şeyleri aracınıza yaptırırken araç modelinize göre belirlenen Garanti Kapsama alanlarını dikkatle inceledikten sonra işlem uygularsanız gelecek zamanlarda pişman olmazsınız. Yukarıda da değinildiği gibi varexin cezaları vardır. Bu nedenle dikkat etmek gerekir. Bütün kurallara uygun olarak araçlara bakım-onarım-modifiye yapmak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.