Veda Terzioğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Veda Terzioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Veda Terzioğlu’ndan söz edeceğiz.

Veda Terzioğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında Ankara’da dünyaya gelen Veda Terzioğlu, lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme Bölümü’nde tamamlamış aynı zamanda Sadri Alışık Oyunculuk’ta da eğitimler almıştır. İlk olarak Kanal D’nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’da oyunculuk çalışmalarına adım atan Veda Terzioğlu, sonrasında Tek Yürek adlı dizide rol almıştır. Güzel oyuncu Veda Terzioğlu, Zümrüd-ü Anka adlı dizide Ayşe karakterine hayat vermiştir. Terzioğlu bunların yanı sıra Kara Tahta adlı dizide İrem rolünde oynamıştır.

Rol Aldığı Projeler

  • 2022 – Kara Tahta (İrem) (TV Dizisi)
  • 2021-Diriliş (Sinema Filmi)
  • 2020-Zümrüdü Anka (Ayşe) (TV Dizisi)
  • 2019-Tek Yürek (Arzu) (TV Dizisi)
  • 2017- Arka Sokaklar(Bölüm oyuncusu) (TV Dizisi)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Veda Terzioğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Veda Terzioğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle