Biyografi

Ecrin Bolkar Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Evli mi?

Ecrin Bolkar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ecrin Bolkar’dan söz edeceğiz.

Ecrin Bolkar Kimdir?

  • Oyuncu.

1986 Yozgat doğumlu olan Ecrin Bolkar’ın çocukluğu Kocaeli’nde geçmiş, 1999’daki depremden sonra tekrar Yozgat’a taşınmış; lisans eğitimini ise Kayseri Erciyesi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Bunaların yanı sıra tiyatro ve müzik-dans ile ilgilenmiş bu konuda eğitimler almıştır. Ecrin Bolkar ayrıca seslendirme sanatçısı olarak da çeşitli projelerde görev almıştır. Güzel oyuncu Ecrin Bolkar aynı zamanda Aslında Özgürsün dizisinde rol almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ecrin Bolkar, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ecrin Bolkar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.