Otomobil

Volvo S40 Amfi Nerede?

İsveçli araç üreticisi Volvo, 1095 yılında S40 modelini tanıtmıştır. Eşsiz ve harika bir üretim tipine sahip olan bu model oldukça sağlam ve güçlüdür. Üretim aşamasında her türden teste tabii tutularak güçlendirme çalışmaları yapılmıştır. Farklı nesilleri bulunan modelin son üretim yılı ise 2012’dir.

Aracı kullanan sürücüler bazı zevk meselelerini otomobil içerisine konumlandırmak isteyebiliyor. Bunlardan bir tanesi olan amfi, özellikle çoğu kişi tarafından yaptırılmaktadır. Bugün sizlere S40 modelinde amfinin nerede olduğundan söz edeceğiz.

Amfi, otomobillerde kullanılan ve oto amfisi şeklinde anılan bir sistemdir. Sistem müzik dinlemeniz için oluşturulmuş ve en yüksek ses modunda sesleri duyabilmeniz için tasarlanmıştır. Otomobillerde kullanılabilen 3 adet farklı amfi bulunmaktadır. Bu amfiler yüksek güçte çalışarak sesi kayıpsız bir şekilde aracın dışarısına verirler. Günümüzde sıkça kullanılan bu cihazlar, aracın belirli bölgelerine yapılmaktadır. Özellikle Volvo araçlarda amfi bölgeleri diğer araçlarınkinden biraz daha farklı yerde olabiliyor. Volvo S40 modelinde amfi bagaj kısmında, döşemenin altında bulunmaktadır. Sistemi kolaylıkla bularak istediğiniz işlemleri yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.