Otomobil

Fiat Fiorino Üçgen İçinde Sarı Ünlem İşareti Ne Demek?

Fiat marka araçlarda hata kodları genellikle aynı olsa da yeni veya eski kasa araçlarda farklı ışıklarla uyarı verebilmektedir. Biz de tam bu sebepten dolayı her modele özel uyarı işaretlerinin anlamını ayrı ayrı yazı olarak ziyaretçilerimize sunmaktayı. Fiat Fiorino üçgen içinde sarı ünlen yanıyor ise size hemen sebebini söyleyelim.

Öncelikle müjdemizi verelim. Merak etmeyin, motor arızası gibi büyük bir sıkıntı ile alakalı bir arıza anlamına gelmiyor. Yalnızca aydınlatma sistemine dahil olan bir lambanın patladığını ya da tesisat ile ilgili bir arıza olduğunu işaret etmektedir. Sorunu çözmek için ilgili lambayı değiştirirseniz sorun çözülür. Farlara LED Xenon taktığınızda da araya arıza kesifi koymazsanız aynı hata çıkabilir.

Eğer tüm lambalar sorunsuz yanıyor ve halen arıza veriyor ise aracın beynine bağlanarak detaylı hata kodunu öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds