Otomobil

Volvo S60 USB Girişi Nerede?

Volvo araçlar üretim aşamasından sürüşe çıkana kadar her detayı özenle yapılan bir modeldir. Son çıkan modelleri arasında bulunan Volvo S60 modeli özellikle harika bir araç olarak eşsiz detaylara sahip bir araçtır. Aracın şehir içi kullanımı oldukça rahat ve kolay sistem içeriyor.

Uzun yol tecrübesi de kullanan kişiler tarafından fazlasıyla rahat, yormadan ve harika olduğu söylenmekte. Bunun yanında yolculuklarda veya şehir içerisinde araç kullanırken müzik dinlemek isteyebilirsiniz. Bu kaynağı sağlayacak olan şeylerden USB, Volvo S60 için tek bir yere konumlandırılmıştır. Bu yazımızda Volvo S60 USB Girişinin Nerede olduğundan bahsedeceğiz.

Volvo S60 modellerinde USB girişi aracın kokpit bölümünde yer almaktadır. Buraya takılan iPod, MP3 çalar veya herhangi bir müzik çalar takıldığı halde şarj edilmeye ve kullanılmaya başlanır. Bunun yanında USB’yi taktıktan sonra araç içerisindeki sürücüye müzik kopyalayabilir, ardından da çalabilirsiniz. Burada bahsettiğimiz noktada USB girişi bulunmuyorsa direkt olarak araç kullanım kılavuzunu okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.