Windows 10 Pro Lisans

Bilgisayarların her zaman en iyi verimlilik performansıyla çalışabilmesi için kendi bünyesinde yer alan işletim sisteminin tüm özelliklerinden yararlanmaları gereklidir. Bunun için de bu işletim sistemlerinin gerekli şekilde lisanslanmış olmalarına ihtiyaç vardır.
Windows en iyi niteliğe sahip işletim sistemlerinden biri olduğundan onu daima birçok cihazda görebilmek mümkün oluyor. Son sürümü olmasından dolayı insanlar genel olarak bu işletim sistemini Windows 10 olarak kullanıyorlar.

Windows 10 Pro sürümü için ilgili lisans anahtarlarının satışı bu sitede yapılıyor. Windows 10 Pro key satın alımı için site üzerindeki işlemleri yerine getirmek yeterli oluyor. Güvenli biçimde bu işlemden sonra kullanıcıları kolayca aktifleştirebilecekleri yepyeni bir lisansa sahip olabiliyorlar.

Windows 10 Pro Lisans Sipariş

Online alanda bilgisayar kullanıcılarına yönelik sürekli aktif hizmetler sunan Premium Lisans sitesi bünyesinde siparişler çok kolay şekilde oluşturulabiliyor. Windows 10 pro lisans satın al işlemleri kapsamında öncelikle ilgili paketin üzerindeki satın al sekmesine tıklama yapılmalıdır.
Sonrasında eğer bir üyelik henüz yoksa üyelik oluşturulmalı ve sipariş verme sayfasına geçilmelidir. Ardından sitede belirtilen güvenilir ödeme metotlarıyla satın alım işlemi neticelendirilmelidir.

İlginizi Çekebilir:  Dream League Soccer Zorluk Seviyesi Nasıl Ayarlanır?

Windows 10 Pro Lisansı Teslimatı

Uygun şekilde Premium Lisans bünyesinde ödeme işlemleri yapıldıktan sonra kolaylıkla lisansların teslimatları gerçekleşiyor. En kısa sürelerde bu site tarafından lisans anahtarı bilgilerinin gönderimleri mail yoluyla yapılıyor.
Genel olarak bu bilgileri birkaç dakika içerisinde kullanıcıların mail adreslerine gönderen bu site aynı şekilde hizmete dair ilgili faturaları da ek olarak onlara iletiyor. Fiziki olarak da istenirse Premium Lisans firmasından bu faturalar teslim alınabiliyor.
Windows 10 Etkinleştirme
Bu siteden temin edilen lisansların etkinleştirme işlemleri de oldukça kolay şekilde yapılabiliyor. Bu konuda site yetkili birimleri gerekli şekilde kullanıcılara yardımcı oluyorlar. Windows 10 pro lisans etkinleştirme işlemleri için ilk etapta mail ile iletilen kodu ayarlardaki aktivasyon kısmına yapıştırılması gerekiyor.
Sonrasında ekrana gelecek bir 63 haneli rakam olduğu görülür. Bu rakamın Premium Lisans sitesi yetkililerine tekrar iletilmesi gereklidir. Yeniden onlardan alınacak kod artık kolayca işlemi sonuçlandırmaya olanak verir.

İlginizi Çekebilir:  Gün Sonu Raporu Nasıl Alınır? Tüm POS Cihazlarında Gün Sonu Raporu Alma

Windows 10 Aktivasyonu ve Çevrimiçi Destek

Eğer satın alınan lisansın aktivasyonu konusunda bir problem yaşanırsa Premium Lisans sitesi yetkilileri her zaman kullanıcılara teknik yardımlar sunabiliyor. Site üzerinde yer verilen çevrimiçi müşteri desteği kısmına tıklama yapılması yeterli oluyor. Sonrasında sorunla alakalı kolayca ilgili görüşmeler başlatılabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone Saklama Alanı Diğer Kısmı Nedir? Nasıl Temizlenir?

Windows 10 Pro Lisansı İndirimli Fiyatı

Premiumlisans.com’un müşterilerine sunduğu en güzel olanaklardan biri, ilgili lisansların en indirimli fiyatlardan rahatlıkla satın alınabilmesi oluyor. Farklı yerlerden orijinal olarak alınmak istendiğinde meblağı çok yüksek olabilen bu lisans bu site üzerinden tam %98 oranında bir indirim fırsatıyla kolay şekilde satın alınabiliyor. Windows 10 pro lisans fiyat seçeneği kapsamında en uygun şekilde temin edilebilen bu lisans, bir bilgisayar için en verimli biçimde kullanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara