Yağmur Başkurt Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Yağmur Başkurt kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yağmur Başkurt’tan söz edeceğiz.

Yağmur Başkurt Kimdir?

  • Oyuncu.

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yağmur Başkurt, lisans eğitimini ise Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2018 yılında Bizim Hikaye adlı dizide yaşayan Yağmur Başkurt, 2019 senesinde ise Show TV ekranlarında yayınlanan Çarpışma adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Yağmur Başkurt, son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan ”Sefirin Kızı” adlı dizide Gülsiye karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Sezgi Sena Akay (Hasoğlu) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı?

  • 2019 – Sefirin Kızı (Gülsiye) (TV Dizisi)
  • 2019 – Çarpışma (TV Dizisi)
  • 2018 – Kanaga (TV Filmi)
  • 2018 – Bizim Hikaye (TV Dizisi)

Yağmur Başkurt ile İlgili Aramalar

Google’da Yağmur Başkurt ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Yağmur Başkurt Bizim Hikaye Yağmur Başkurt oynadığı diziler Yağmur Başkurt boyu Yağmur Başkurt yaş Yağmur Başkurt kaç yaşında Yağmur Başkurt boyu kaç Yağmur Başkurt boy kilo Yağmur Başkurt sevgilisi.

İlginizi Çekebilir:  Muhammed Abduh

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara