Biyografi

Bülent Düzgünoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bülent Düzgünoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Bülent Düzgünoğlu’ndan söz edeceğiz.

Bülent Düzgünoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Mart 1973 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Bülent Düzgünoğlu, lisans eğitimini ise Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise 2007 yılında Suç Dosyası adlı dizide yaşamıştır. Başarılı oyuncu Bülent Düzgünoğlu, aynı zamanda Adı Efsane adlı dizide de Seyfi rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Bülent Düzgünoğlu, söz konusu bu dizide Rojda Demirer, Gökçe Bahadır ve Erdal Beşikçioğlu gibi çeşitli isimlerle beraber rol almıştır. Başarılı oyuncu Bülent Düzgünoğlu, bu zamana kadar Kurt Kanunu, Paramparça, Kayıp Şehir, Aşk Bir Hayal, Gece Gündüz ve Kiraz Mevsimi gibi çeşitli projelerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Bülent Düzgünoğlu, bunun yanı sıra Vatanım Sensin ve Bozkır dizilerinde de görev yapmıştır. Bülent Düzgünoğlu, son olarak Şeref Sözü adlı dizide Sefer karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Bülent Düzgünoğlu 1.85 m boyundadır ve 90 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bülent Düzgünoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bülent Düzgünoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bülent Düzgünoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Bülent Düzgünoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; bülent düzgünoğlu kiraz mevsimi, bülent düzgünoğlu adı efsane, bülent düzgünoğlu boyu kaç, bülent düzgünoğlu evli mi bekar mı, bülent düzgünoğlu aslen nereli, bülent düzgünoğlu boy kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi