Yağmur Çevik Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Yağmur Çevik kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yağmur Çevik’ten söz edeceğiz.

Yağmur Çevik Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Son 2 yıldır oldukça aktif olan ve adından sıkça bahsettiren Yağmur Çevik 2 kardeşlerdir. Bir kız kardeşe sahiptir. İlhan Çevik ile 6 yıldır evli olan Çevik, eşiyle Facebook üzerinden tanışmıştır. Balık burcudur. Yükseleni kovadır. Galatasaraylıdır. Kurumsal yerlerde çalışmalarını sürdürmüş ve şu an da Youtube içerikleri üreterek çalışmalarını sürdürmektedir. Sosyal medya üzerinden fenomenleri inceleyen ve bazı eleştirilerde bulunan Çevik çok sayıda tepkiyle karşılaşmış ve davalık olduğu insanlar vardır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yağmur Çevik, sosyal medyadan da çalışmalarına devam etmektedir. Sosyal medya fenomeni Yağmur Çevik hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim ve ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting