Biyografi

Rahimcan Kapkap Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Rahimcan Kapkap kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Rahimcan Kapkap’dan söz edeceğiz.

Rahimcan Kapkap Kimdir?

  • Oyuncu.

1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Rahimcan Kapkap, dizi-film ve tiyatro oyuncudur. Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamlayan Rahimcan Kapkap, oyunculuk eğitimlerini ise Akademi 35Buçuk’ta tamamlamıştır. Oyunculuk çalışmalarının yanı sıra vals, tango, tenis ve eskrim gibi branşlarla da ilgilenmektedir. Rahimcan Kapkap, 2021’den beri çeşitli dizi ve projelerde rol almayı sürdürmektedir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Kızılcık Şerbeti (Metehan Ünal, TV Dizisi 2022)
  • Elkızı (Mert Karasu, TV Dizisi 2021-2022)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Rahimcan Kapkap, aynı zamanda Kızılcık Şerbeti adlı dizide Metehan Ünal karakterine hayat vermektedir. Başarılı oyuncu Rahimcan Kapkap hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Rahimcan Kapkap, erişim tarihi: 3 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds