Biyografi

Yağmur Özbasmacı Mermer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Yağmur Özbasmacı Mermer kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yağmur Özbasmacı Mermer’den söz edeceğiz.

Yağmur Özbasmacı Mermer Kimdir?

  • Oyuncu.

13 Temmuz 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Yağmur Özbasmacı Mermer, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimi esnasında tiyatro ile yakından ilgilenen Yağmur Özbasmacı, ilk olarak Beni Affet adlı diziyle ekranlara adım atmıştır. Sonrasında ise Esaretim Sensin adlı dizide rol alan Yağmur Özbasmacı, ardından da Tutsak adlı dizide Elmas karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Yağmur Özbasmacı, 2018 senesinde ise “Bir Umut Yeter” adlı dizide Dilek Akar karakterine hayat vermiştir. Yağmur Özbasmacı, daha sonra ise yine Kanal D ekranlarında yayınlanan “Leke” adlı dizide Pelin rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Yağmur Özbasmacı Mermer, Onur Mermer ile evlidir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Yağmur Özbasmacı Mermer 1.70 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yağmur Özbasmacı Mermer, oyunculuk çalışmalarına devam ediyor. Başarılı oyuncu Yağmur Özbasmacı Mermer hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Yağmur Özbasmacı Mermer ile İlgili Aramalar

Google’da Yağmur Özbasmacı Mermer ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Yağmur özbasmacı Instagram Yağmur özbasmacı mermer evlimi Yağmur özbasmacı mermer kirmizi oda Yağmur Özbasmacı Beni Affet Yağmur Özbasmacı Mermer Kimdir Yağmur Özbasmacı Kimdir Yağmur Özbasmacı Mermer ve eşi Yağmur Özbasmacı oynadığı Diziler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.