Biyografi

Tuana Gizem Uzunlar Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Tuana Gizem Uzunlar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tuana Gizem Uzunlar’dan söz edeceğiz.

Tuana Gizem Uzunlar Kimdir?

  • Oyuncu.

Lüleburgaz Düvenciler Anadolu Lisesi’ni tamamladıktan sonra lisans eğitimine de İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nde devam eden Tuana Gizem Uzunlar, oyunculuk eğitimlerini Atölye 134’ten, Yeşim Ceren Bozoğlu’ndan almıştır. Bu zamana kadar çeşitli tiyatro oyunlarında rol alan Tuana Gizem Uzunlar, aynı zamanda Alev Alev ve Küçük Gelin dizilerinde rol almıştır. Başarılı oyuncu Tuana Gizem Uzunlar, son olarak Kalp Yarası adlı dizide görev almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Tuana Gizem Uzunlar 1.68 m boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tuana Gizem Uzunlar, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Tuana Gizem Uzunlar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapmaktadır gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Tuana Gizem Uzunlar ile İlgili Aramalar

Google’da Tuana Gizem Uzunlar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds