Biyografi

Yalçın Hafızoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Yalçın Hafızoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmer nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yalçın Hafızoğlu’ndan söz edeceğiz.

Yalçın Hafızoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

9 Ocak 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Yalçın Hafızoğlu, lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünde tamamlamış ayrıca Yücel Berrak’tan davul-bateri eğitimi almıştır. Aynı zamanda çeşitli ünlü isimlerden de eğitimler almıştır. Başarılı oyuncu Yalçın Hafızoğlu, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır ve halen çalışmalarına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Yalçın Hafızoğlu 1.81 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yalçın Hafızoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Yalçın Hafızoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds