Biyografi

Fulya Ceylan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Evli mi?

Fulya Ceylan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmlerde rol almıştır? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Fulya Ceylan’dan söz edeceğiz.

Fulya Ceylan Kimdir?

  • Oyuncu.

Fulya Ceylan Aksütlü. 29 Nisan 1981 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Fulya Ceylan, lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Universitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümünde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Fulya Ceylan, Cenk Ertan ile evlenmiştir. Başarılı oyuncu Fulya Ceylan, halen oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

Fulya Ceylan

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Fulya Ceylan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Fulya Ceylan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak: imdb.com, 16 Kasım 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds