Yavru Köpek Satın Almak

Yavru köpek satın alıp kendine can dostu arayanlar için sitemiz her konuda yardımcı olmaktadır. Yavru köpek satın almadan önce köpeğin cinsi ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmalısınız. Sitemiz üzerinden yaşadığınız ili seçerek ilanlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra dilediğiniz yaşı ve cinsiyeti belirleyerek de ilanlara göz atabilirsiniz. Köpek satın almak isteyenler yaşadığı ortama göre tercih yapmalıdır. Örneğin apartman dairesinde yaşayanların yavru köpek alması daha mantıklı olacaktır. Çünkü yavru köpekler hem havlama açısından hem de eğitim açısından sahibine daha az sorun çıkarmaktadır.

Sitemiz üzerinden gerekli filtrelemeleri yaptıktan sonra ilanlara bakmaya başlayabilirsiniz. Size uygun olan ilan için görüşme yapıp yavru köpeğinize yeni yuva olabilirsiniz. Köpek fiyatlarımız minimum 100 TL’den başlar ve köpeğin cinsine göre değişiklik gösterir. Fiyat konusunda ilan sahibi ile görüşme yapmalısınız. Fiyatlar cinse göre değişiklik gösterdiği gibi köpeğin eğitimine göre de değişiklik göstermektedir. Hem çalışıyor hem de köpeğiniz olsun istiyorsanız yavru köpek tercih etmeniz sizin için pek çok açıdan avantajlı olacaktır. Köpeğiniz siz çalıştığınız için uzun saatler evde yalnız kalacaksa köpeğinize egzersiz ve oyunu için fazla vakit ayıramayacaksanız sitemizde yer alan yavru köpek cinslerimiz sizin için ideal olacaktır. Sitemiz de yer alan yavru köpek cinslerinden bazıları şunlardır:

*Pomeranian Boo

*Toy Poodle

*Maltese Terrier

*Maltipoo

*French Bulldog

*Shiba İnu

*American Cocker

*Morkie

Yukarıda yer alan köpek cinsleri sitemizde yer alan köpek cinslerinden sadece bir kısmıdır. Sitemiz üzerinden daha fazla ve daha detaylı olarak köpek cinslerini inceleyebilirsiniz. Yavru köpek satın almak isteyen kullanıcılarımız ilanlar üzerinde ki numaralara ulaşarak görüşme yapabilirler. Sitemize ücretsiz üye olarak ilanlara bakabilir ya da kendi ilanınızı sergileyebilirsiniz. Köpeğinin olmasını isteyenler bazı sorumlulukların da köpekle beraber geleceğini bilmelidir. Bu sorumlulukları kendinize göre belirleyebilmek adına yavru köpek satın almanız sizin için önemlidir. Yavru köpek satın aldığınız takdirde eğitimini kendi kurallarınıza göre verebilirsiniz, böylelikle sizin hayatınız da kısıtlanmamış olur. Yavru köpekler size daha kolay uyum sağlar ve kısa sürede alışkanlık kazanırlar. Siz de yavru köpek satın almayı düşünüyorsanız sitemize bakmadan karar vermeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.