Eğitim

Yelken Okul Öncesi Eğitim Araçları Ürünleri

Duvar oyunları duvara monte edilerek kullanılan duvar oyunları ile çocuklar için hiç yer işgal etmeden çok keyifli alanlar oluşturabileceksiniz. Duvar oyunları sağlıklı ahşap malzemeden üretilmiş olup üzerinde birden fazla aktivite ve oyun bulunması sayesinden aynı anda birden çok çocuğun kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Ahşap duvar oyunları çocukların sosyal olarak gelişimleri için oldukça elverişli oyuncaklardır.

Okul Öncesi Müzik Köşeleri küçük yaş çocuklar dahil okul öncesi tüm çocukların kullanımı için uygun olarak üretilmiştir. Ayrıca anaokulu ve kreşlerde müzik derslerinde de kullanıma da uygundur. Müzik etkinlikleri ile çocukların öğrenmesi gereken bir çok şey onlara kolay ve daha keyifli bir şekilde öğretilebilir. Müzik etkinliklerinde kullanılan başlıca müzik aletlerini bir araya toplayarak sizler için setler oluşturduk. Müzik aleti setleri ile çocukların gelişimine büyük katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınız ile keyifli vakit geçirmek için de müzik aleti setleri çok iyi bir tercih olacaktır.

Anasınıfı Oyuncakları çocuk sağlığına uygun dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir. Çocukların birçok alanda gelişimine katkı sağlayan eğitici plastik oyuncakların özellikle ince motor becerilerinin gelişimini desteklemektedir. Ayrıca çocukların ilgisini çekecek renklerde ve figürlerde tasarlanmıştır.  Eğitici plastik oyuncaklarımız anaokulu, kreşler ve tüm okul öncesi eğitim kurumları için uygundur. Her yaş için uygun olan eğitici plastik oyuncakları sitemizde bulup güvenle satın alabilirsiniz.

Kreş ve Anaokulu mobilyaları çocuk sağlığına uygun olarak üretilmiştir. Bozulması ve kırılması oldukça zor olduğu için uzun ömürlü kullanıma uygun ve dayanıklıdır. Eğitici ahşap oyuncaklar ile çocuklara birçok kavram kolayca öğretilebilir. Ahşap marakas gibi 0-1 yaş dönemi bebeklerin kullanımına uygun olan oyuncakların yanı sıra motor becerilerinin ve daha birçok becerilerinin gelişimine katkı sağlayacak eğitici ahşap oyuncakları sitemizden temin edebilirsiniz.  Çocuklar için oyuncak seçerken önemli olan bir diğer nokta ise onun yaş grubuna uygun oyuncaklar tercih edilmesidir. Çünkü yaşına hitap etmeyen bir Eğitici oyuncak çocuğun ilgisini de çekmeyecektir. Sitemizde her yaş grubuna uygun oyuncakları bulabilirsiniz. Eğitici ahşap oyuncakları saydığımız birçok faydasının yanı sıra çocukların iyi bir vakit geçirmesi için de tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds